Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów i rozgrywek dla dzieci i młodzieży! Aktualnie przygotowujemy ofertę turniejową dla wszystkich kategorii wiekowych. Chętnie również wysłuchamy Państwa propozycji, w tym celu prosimy o skorzystanie w formularza kontaktowego.

Turnieje dla dzieci i dorosłych, Amatorów, Służb mundurowych, itp. Zapraszamy!

Turniej Piłki Nożnej AKADEMIA CUP to jedna z największych na Śląsku imprez piłkarskich dla najmłodszych adeptów futbolu. Organizowany od 2000 roku turniej piłkarski rokrocznie przyciąga do Tychów ponad 1000 zawodników i zawodniczek. Na turniej przyjeżdżają kluby z całej Polski oraz goście z zagranicy.

XXI edycja (2020) odbyła się w NOWEJ FORMULE, 7 kategorii wiekowych U7-U13 oraz podział ze wzgledu na poziom umiejętności: PRO/Grassroots (SMS Arena Cup)! Wszystkie turnieje rozegrane zostaną w naszym nowoczesnym i całorocznym obiekcie – SMS Arena Tychy!

Informacje szczegółowe oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy.

Liga Jesienna SMS Arena 2020 to cykl rozgrywek dla  dwóch kategorii wiekowych: U7 oraz U9. Młodsi zawodnicy, spotkali się 3 razy rozgrywając mecze jednocześnie na czterech boiskach. Loga Jesienna zawodników do 7 lat nie miała na celu wyłonienia najlepszej drużyny,  nie prowadzono klasyfikacji, wszyscy mali piłkarze otrzymali nagrody. W starszej kategorii wiekowej rozegrano 5 dni turniejowych w fazie grupowej. Następnie drużny z pierwszych miejsc w tabeli utworzyły grupę Liga Mistrzów, a kolejne Ligę Europy, w ktrórych w ramach finałów rywalizowali “każdy z każdym”.

Informacje szczegółowe dostępne są na stronie Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy.

ZIMOWA LIGA SMS Arena Tychy to cykl turniejów rozgrywanych w czterech kategoriach wiekowych od U11 do U9. Rozgrywki trwają od listopada do marca, podczas których odbywają się 4 dni turniejowe dla każdej kategorii. Wszystkie mecze rozgrywane są w nowoczesnym, całorocznym i zadaszonym obiekcie sportowym SMS Arena Tychy.

Dzięki podziale na grupy i systemowi rozgrywek „każdy z każdym”, organizator zapewnia maksymalne wykorzystanie czasu na grę, przy jednoczesnej minimalizacji przerw. Podczas jednego dnia każda z drużyn rozgrywa 5 spotkań po 14 minut. Czas spędzony na obiekcie wynosi około 2 godziny, w tym 70 minut gry.

Informacje szczegółowe dostępne są TUTAJ! 

Turnieje Zimowe SMS ARENA Tychy to nowy projekt Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy , który ma na celu promocję aktywności fizycznej wśród dzieci, przez organizację regularnych rozgrywek piłkarskich ze szczególnym naciskiem na propagowanie zasad fair play. W pierwszej edycji (styczeń 2020) zakłada się organizację rozgrywek w trzech kategoriach wiekowych:

  • 2012 i młodsi  / 2011 i młodsi / 2010 i młodsi

Organizatorem rozgrywek jest Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy

Czwartkowe Granie w SMS Arena Tychy! Zapraszamy drużyny amatorskie do udziału w kolejnym cyklicznym wydarzeniu w naszym obiekcie. Poniżej znajdują się informacje szczegółowe oraz system rozgrywek. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 577-490-900.

Informacje szczegółowe dostępne sę TUTAJ!

Deichmann Minimistrzostwa w Tychach to 8 weekendów gier w trzech kategoriach wiekowych:  U-7, U-9 oraz U-11. Zwycięskie drużyny biorą udział w Finale Finałów, gdzie zmierzą się z wygranymi z innych miast. W ramach wpisowego każdy zawodnik otrzymuje strój sportowy. Zawodnicy z kategorii wiekowej U-7 rozgrywają turniej w SMS Arenie, a pozostałe drużyny na boiskach Kompleksu Sportowego im. Alfreda Potrawy (MOSiR Tychy, ul. Andersa 22).

Informacje szczegółowe oraz zapisy

Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, a współorganizatorem turnieju w Tychach: Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy.