TURNIEJE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów i rozgrywek dla dzieci i młodzieży! Aktualnie przygotowujemy ofertę turniejową dla wszystkich kategorii wiekowych. Chętnie również wysłuchamy Państwa propozycji, w tym celu prosimy o skorzystanie w formularza kontaktowego.

Turnieje dla dzieci i dorosłych, Amatorów, Służb mundurowych, itp. Zapraszamy!

 

 

XX Turniej Piłki Nożnej AKADEMIA CUP 2019 im. Alfreda Potrawy to największa na Śląsku impreza piłkarska dla najmłodszych adeptów futbolu. Organizowany od 2000 roku turniej piłkarski rokrocznie przyciąga do Tychów ponad 1000 zawodników i zawodniczek, które przez osiem dni turniejowych na przełomie września i października spotykają się na piłkarskim święcie w naszym mieście. Na turniej przyjeżdżają kluby zawodowe, amatorskie oraz goście z zagranicy. Każdego roku lista zawodników szybko się zapełnia.

Organizatorem Turnieju jest Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy. Tegoroczna edycja odbędzie się w 7 kategoriach wiekowych: 2007-2013. Informacje szczegółowe, regulamin oraz lista uczestników dostępne są TUTAJ!

ZIMOWA LIGA SMS Arena Tychy to cykl turniejów rozgrywanych w czterech kategoriach wiekowych od 2009 do 2012. Rozgrywki trwać będą od listopada 2019 do marca 2020, podczas których odbędą się 4 dni turniejowe dla każdej kategorii. Wszystkie mecze rozgrywane będą w nowoczesnym, całorocznym i zadaszonym obiekcie sportowym SMS Arena Tychy. 

Dzięki podziale na grupy i systemowi rozgrywek „każdy z każdym”, organizator zapewnia maksymalne wykorzystanie czasu na grę, przy jednoczesnej minimalizacji przerw. Podczas jednego dnia każda z drużyn rozgrywa 5 spotkań po 14 minut. Czas spędzony na obiekcie wynosi około 2 godziny, w tym 70 minut gry.

Informacje szczegółowe, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz lista uczestników dostępne są TUTAJ! 

 

Czwartkowe Granie w SMS Arena Tychy! Zapraszamy drużyny amatorskie do udziału w kolejnym cyklicznym wydarzeniu w naszym obiekcie. Poniżej znajdują się informacje szczegółowe oraz system rozgrywek. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 577-490-900. 

Informacje szczegółowe dostępne sę TUTAJ!

REZERWACJA