SMS Arena Tychy to nowoczesny obiekt piłkarski dostępny przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Dwa boiska piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 20m, wielofunkcyjna sala gimnastyczna 15 x 20m wraz z zapleczem socjalnym (200m2), a wszystko to w hali łukowej. SMS Arena to doskonałe miejsce do prowadzenia regularnych treningów, meczów, spotkań sparingowych, organizacji turniejów, lig, imprez firmowych oraz wielu innych wydarzeń sportowych nie tylko związanych z piłką nożną. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w menu głównym.

WSPÓŁPRACA

SMS Arena Tychy to miejsce, w którym na co dzień trenują zawodnicy Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy, uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, weekendami rozgrywane są ligi piłkarskie, Śląska Liga Młodych Talentów – S9, turnieje dla dzieci i dorosłych oraz inne wydarzenia sportowe.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chciałyby skorzystać z możliwości umieszczenia reklamy w różnych lokalizacjach i wymiarach na terenie naszego obiektu. Jesteśmy również otwarci na inne formy wspólnych działań, w tym celu prosimy o bezpośredni kontakt

SMS Arena Tychy to część projektu SMS Group, w skład którego wchodzi Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy oraz Centrum Fizjoterapii i Treningu Personalnego SMS Fizjo-Active.

KONTAKT

SMS ARENA TYCHY
ul. Lawendowa   43-100 Tychy
tel: +48 667 578 504
email: [email protected]

Dojazd komunikacją miejską: autobusy linii 254 oraz 2